Суддя просить адвоката Януковича зупинитися, бо не можна “виступати вічно”

Суддя просить адвоката Януковича зупинитися, бо не можна “виступати вічно”

Укрінформ
Головуючий суддя у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича Владислав Дев'ятко нагадав платному адвокату Януковича Олександру Байдику, що стадія судових дебатів не може тривати вічно.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сторона захисту звертається до суду із клопотанням щодо відновлення з'ясування обставин", - сказав Байдик.

Він знову нагадав, що суд із 144 свідків, про допит яких раніше просив захист, задовольнив клопотання про допити лише 43 свідків.

Також Байдик знову згадував покази тих свідків, які не були допитані в суді.

У свою чергу Дев'ятко, звертаючись до адвоката, наголосив, що "не потрібно зачитувати показання, які ми не досліджували".

Читайте також: Адвокату Януковича відмовили у поновленні судового слідства

"Суд ухвалив в поновленні судового слідства по даній справі відмовити. Суд пропонує завершити вам свою промову. Не потрібно побоюватися, що ми якимось чином будемо обмежувати в праві Януковича звернутися до суду з останнім словом. Просто те, що зараз відбувається, суд сприймає як просте ваше небажання закінчувати промову. Позиція захисту не може полягати у вічному проведенні судових дебатів. Так, суд не може обмежити вас у часі виступу, але ви не можете вічно виступати", - уточнив Дев'ятко.

Після цього Байдик заявив вже третє за день клопотання про поновлення судового слідства і попросив суд залучити до матеріалів справи ще низку документів.

"Суд ухвалив у задоволенні клопотання Байдика відмовити", - наголосив Дев'ятко.

Після цього адвокат попросив про перерву до 15:00, оскільки він має бути у понеділок ще на двох судових засіданнях.

"Суд нікуди не поспішає і лише за те, щоб Байдик якісно завершив свою промову. Перерва до 15:00", - підкреслив Дев'ятко.

Як повідомляв Укрінформ, Оболонський районний суд продовжив розгляд по суті справи за обвинуваченням екс-президента Віктора Януковича у держзраді.

За даними Генпрокуратури, екс-президента Віктора Януковича підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою змін меж території та державного кордону України), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України.

Фото: Громадське

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-