Парубій зустрівся з екзархами Вселенського патріарха

Парубій зустрівся з екзархами Вселенського патріарха

Фото
Укрінформ
Голова Верховної Ради Андрій Парубій передав екзархам Вселенського патріарха в Україні запрошення для його Всесвятості Варфоломія відвідати Україну й виступити в українському парламенті.

Про це спікер заявив під час зустрічі з екзархами Вселенського патріарха в Україні - архієпископом Памфільським і Західної єпархії Української православної церкви в США Даниїлом, єпископом Едмонту і Західної єпархії Українського православної церкви в Канаді Ілларіоном, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Одне з найважливіших рішень, на які ми очкуємо, - це рішення про Томос. Я хочу передати подяку і від усіх народних депутатів, і від усього українського народу за те, що Вселенський патріарх відгукнувся на наш заклик. Я з теплотою пригадую нашу зустріч із ним, де ми годинами проговорювали можливість надання Томосу Україні. Я хочу передати вам своє запрошення для Пресвятійшого Патріарха прибути в Україну та виступити у Верховній Раді. І ми дуже віримо і сподіваємося, що рішення про Томос зможемо отримати вже до кінця цього року»,- зазначив Голова ВР.

Читайте також: УПЦ МП відрядила до Києва "православних тітушок" для блокування екзархів - СБУ Парубій на зустрічі з екзархами Вселенського патріархату в Україні / Фото Володимира Тарасова

Зі свого боку, єпископ Едмонту і Західної єпархії Української православної церкви в Канаді Ілларіон, звертаючись до спікера українського парламенту зазначив, що «якщо обставини складуться, його Всесвятість відвідає Україну і буде присутній у цій Верховній Раді».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-