Ірина Луценко: Жодна фракція не заявила, що не підтримає зміни до Конституції

Ірина Луценко: Жодна фракція не заявила, що не підтримає зміни до Конституції

Укрінформ
Під час зустрічі з керівниками парламентських фракцій та груп Президент України Петро Порошенко повідомив три ключові позиції щодо законодавчої роботи.

Як повідомила журналістам представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко, це внесення змін до Конституції в частині закріплення, євроатлантичного курсу та курсу в ЄС, внесення змін до Статуту ЗСУ, які стосуються привітання «Слава Україні! Героям Слава!», непродовження дії Договору про дружбу між Україною та Росією.

«Жодна фракція не заявила, що не буде підтримувати зміни до Конституції. Я думаю, що фракція «Опозиційний блок» ще не визначилась з цього питання, а група «Відродження» заявила про необхідність проведення консультації всередині фракції. Виходячи з позицій, які продемонстрували представники фракцій, ми бачимо, що 226 голосів однозначно буде за ухвалення змін до Конституції для того, щоб відправити проект змін до Конституційного суду.

Те, що ми побачили сьогодні, якби остаточне голосування за внесення змін до Конституції відбувалося найближчим часом, то 300 голосів ми би отримали», – заявила Ірина Луценко.

Читайте також: Порошенко очікує від Ради рішень, які зміцнять національну оборону

За словами народного депутата, Голова держави під час зустрічі також подякував лідерам парламентських фракцій та груп за підтримку Постанови про отримання Томосу і позицію по відстоюванню української єдиної помісної православної церкви.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-