Лазаренко у США готує

Лазаренко у США готує "примирення" зі слідством — ЗМІ

Укрінформ
Розгляд справи екс-прем'єр-міністра України Павла Лазаренка в США наближається до завершення, сторони домовилися розробити угоду щодо "примирення".

Про це повідомляє Kyiv Post.

“Справа, розслідувана десятки років щодо активів у розмірі 271 млн доларів США, які нібито викрадені колишнім прем'єр-міністром України Павлом Лазаренком, наближається до завершення”, - повідомляє видання з посиланням на документ, який має у розпорядженні.

У ньому йдеться про угоду Лазаренка зі слідством.

"Сторони зараз розробляють угоду про врегулювання, яка після підписання повинна призвести до завершення справи", - зазначено у документі.

При цьому федерального суддю США просять відкласти всі поточні деталі у справі і зосередитися на цій угоді.

"Замість того, щоб витрачати додаткові ресурси, намагаючись вирішувати інші фактичні та правові питання у цій справі, сторони хотіли б зосередити свою увагу на розробці угоди про примирення", - йдеться в документі.

Читайте також: Манафорт скористався можливістю не свідчити проти себе в суді

Видання нагадує, що Лазаренко очолював уряд України з червня 1996 по липень 1997 року. У 1998 році він став народним депутатом та очолив парламентську фракцію «Громада». Лазаренка було заарештовано в США в лютому 1999 року з панамським паспортом, він провів у в’язниці в очікуванні процесу близько чотирьох років. У червні 2003 року його випустили під заставу в розмірі 65 млн доларів, проте 1 жовтня 2008 року екс-прем’єр вирішив повернутися до американської в’язниці, заявивши, що побоюється за своє життя. Прокуратура обвинувачувала Лазаренка у здирництві, шахрайстві, перевезенні викрадених коштів та відмиванні в 1994-1999 роках майже 280 млн доларів. Також Лазаренко фігурує в оприлюднених навесні 2016 року матеріалах про власників великих офшорів, які грунтуються на даних «Панамського архіву» – збірки документів про офшорні схеми маловідомої фірми з Панами Mossack Fonseca.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-