Гройсман закликає Європу не допустити будівництво Nord Stream 2

Гройсман закликає Європу не допустити будівництво Nord Stream 2

Укрінформ
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликає Європу не допустити реалізацію проекту «Nord Stream 2».

Про це він сказав на конференції з питань реформ в Україні, яка проходить у Копенгагені, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я говорю про побудову проекту, який має суто безпековий аспект — побудова «Nord Stream 2». Ми маємо зараз проявити політичну волю, єдність для того, щоб не допустити реалізацію проекту, який поставить у залежність багато країн Європи щодо отримання енергетичної незалежності”, - сказав Гройсман.

Він запевнив у тому, що Україна здатна надійно та безперебійно забезпечувати транзит природного газу своїм європейським партнерам.

“За розмірами наших покладів займаємо друге-третє місце у Європі. Ми — газова країна. Але закритість цієї системи та у багатьох випадках корумпованість не давала вірити у цей потенціал. Ми значно спростили фіскальну політику у цьому напрямку, зробили дерегуляцію”, - сказав Глава уряду.

Читайте також: Euronest засуджує будівництво Nord Stream та агресію РФ в Україні

«Північний потік 2» (англ. «Nord Stream 2») — проект магістрального газопроводу з Росії в Німеччину через Балтійське море довжиною понад 1200 км. Це розширенням «Північного потоку», який передбачає будівництво і роботу двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд кубометрів газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-