Делегація України порушить на сесії ПАРЄ питання в'язнів Кремля

Делегація України порушить на сесії ПАРЄ питання в'язнів Кремля

727
Ukrinform
Делегація України порушуватиме на літній сесії ПАРЄ, яка починає свою роботу в понеділок у Страсбурзі, питання незаконного утримання Росією Олега Сенцова, Романа Сущенка та інших українських політичних в’язнів. 

Про це в коментарі Укрінформу сказав заступник голови постійної делегації України в ПАРЄ, народний депутат з фракції "Народного фронту" Георгій Логвинський.

"Ми будемо проводити сайд-івенти, зокрема щодо Криму. Сюди має прибути Рефат Чубаров. Ми будемо порушувати питання незаконного утримання Олега Сенцова, Романа Сущенка та інших політичних в’язнів. Будемо нагадувати про порушення Російської Федерації", - наголосив Логвинський.

Загалом, за його словами, на літній сесії ПАРЄ порушуватиметься ряд важливих для України питань. Зокрема, очікується проведення термінових дебатів на тему "Загрози здоров'ю та життю українських в'язнів в Російській Федерації та окупованому Криму", сайд-івент (захід поза основною програмою – ред.) "Колонізація Криму як неоімперський політичний інструмент Кремля".

"Буде декілька важливих репортів, в тому числі щодо захисту прав захисників, що є важливим як для внутрішньої ситуації в Україні, так і за кордоном. Безумовно, буде далі порушуватися питання, і офіційно, і в кулуарах, щодо Російської Федерації. Буде розгляд питання про обрання нового президента ПАРЄ, про те, хто буде очолювати найбільшу групу в ПАРЄ, це Європейська народна партія, тому що голова офіційно подав у відставку", - сказав Логвинський про ключові питання літньої сесії ПАРЄ.

На його переконання, для України це буде непроста сесія.

"Ми повинні розуміти, що тут є проросійське лобі, яке дуже щільно працює на цих теренах. Воно так само рахує всі кроки, як і ми. І тут буде непросто", - додав народний депутат.

Як повідомлялося, 25 червня у Страсбурзі стартує літня сесія ПАРЄ. О 8.00 за місцевим часом (9.00 за Києвом) почало роботу Бюро Асамблеї, на якому буде розглянуте питання проведення термінових дебатів на тему: "Загрози здоров'ю та життю українських в'язнів в Російській Федерації та окупованому Криму

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-