Аваков: ключове питання візиту до США - протидія російській гібридній війні

Аваков: ключове питання візиту до США - протидія російській гібридній війні

Фото, відео
1138
Ukrinform
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розпочав робочий візит до Сполучених Штатів Америки. Заплановані зустрічі із представниками Державного департаменту США та Федерального бюро розслідувань.

Як повідомили в МВС України, ключовим питанням візиту стане протидія російській гібридній війні.

«Наш візит включатиме, безумовно, як політичні питання, так і ті, що стосуються діяльності МВС. Ключове – протидія російській гібридній війні. Ми готові переймати досвід багатьох передових країн, але у питанні протидії гібридній війні Росії весь світ має вчитися у нас. По-друге, посилення співпраці із ФБР у протидії організованій злочинності, зокрема російській, та її вплив на процеси у світі. Це дуже важливо, зважаючи на події у Солсбері, хімічні атаки на мирне населення у Сирії та втручання у виборчі процеси та кіберзагрози», - зазначив Арсен Аваков.

Програма п'ятиденного візиту включає також відвідування центру, де навчають агентів ФБР - академію Квантіко, та ряд зустрічей щодо спільних дій між американськими та українськими правоохоронцями у боротьбі із організованою злочинністю.

«Це та організована злочинність, що діє на території України під впливом Росії. Мета - дестабілізація ситуації на території України. Саме для цього російська влада використовує «злодіїв в законі» та інших злочинців, які їдуть з Росії до України», - зазначив перший заступник голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін, який також візьме участь у заходах.

Читайте також: МВС готує плани дій на випадок будь-якого сценарію на Донбасі - Аваков

Окрім цього, за його словами, заплановано підписання Меморандуму про співпрацю між Національною поліцією України та Управлінням боротьби із наркотиками Міністерства юстиції США (Drug Enforcement Administration).

Аваков поклав квіти до Меморіалу жертвам Голодомору - Геноциду 1932–1933 років у Вашингтоні/Фото: МВС

Сьогодні, 15 квітня, міністр внутрішніх справ України поклав квіти до Меморіалу жертвам Голодомору - Геноциду 1932–1933 років у Вашингтоні.

«Це дуже символічно, що пам’ятник жертвам Голодомору у США розташований поряд із Капітолієм. Вкрай важливо, що скорботу по загиблих та пам’ять про злочин поділять разом із Україною в усьому світі. Це дуже важливо, що ми розпочинаємо наш візит саме з цього місця», - додав керівник МВС.

«Цей пам'ятник - великий символ не тільки для українців та нашої громади у США, а і для всього американського народу. Цього року, у 85-ті роковини, ми робимо усе, аби Сенат США, Палата представників, підтримав резолюцію про визнання Голодомору 1932 -1933 років геноцидом українського народу», - зазначив у свою чергу голова Крайового комітету США з визнання Голодомору геноцидом Михайло Савків.

Пам'ятник жертвам Голодомору 1932-1933 років був відкритий у Вашингтоні 7 листопада 2015 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>