Скарга на Холодницького: Луценко уточнив, що просить звільнити главу САП

Скарга на Холодницького: Луценко уточнив, що просить звільнити главу САП

Оновлено
Укрінформ
Генпрокурор Юрій Луценко заявляє, що у скарзі до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) просить звільнити свого заступника - керівника САП Назара Холодницького.

Про це він написав у Facebook.

"У рамках кримінального провадження, яке розслідується спільною групою ГПУ та НАБУ за здобутими в ході слідства фактами, які належно розсекречені, до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) за підписами генерального прокурора та директора Національного антикорупційного сьогодні направлені дисциплінарні скарги про вчинення керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким дисциплінарних проступків. В своєму поданні прошу КДКП розглянути питання зняття Н. Холодницького з посади заступника генпрокурора - керівника САП", - наголосив Луценко.

Як повідомляв Укрінформ, генпрокурор Юрій Луценко та директор Національного антикорупційного бюро Артем ситник направили скарги на керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

У Департаменті з розслідування у сфері економіки Генпрокуратури заявили, що вже півроку розслідують кримінальну справу, у якій фігурує Холодницький.

Раніше повідомлялося, що керівник САП не з'явився у п'ятницю на виклик слідчого Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ для надання зразка свого голосу. Пізніше Холодницький в коментарі Укрінформу повідомив, що готовий надати ГПУ зразки свого голосу.

Раніше він підтвердив інформацію про виявлення у своєму кабінеті пристрою, схожого на такий, що застосовується для прихованого прослуховування.

Холодницький також заявив, що записи, які приховано велися у його кабінеті, можуть бути використані для спекуляцій проти нього.

Читайте також: Холодницький обіцяє надати ГПУ зразок голосу

Раніше деякі ЗМІ повідомляли з посиланням на джерела, що НАБУ і Генпрокуратура кілька тижнів прослуховували кабінет керівника САП Холодницького. Зазначалося, що обладнання для прослуховування в кабінеті Холодницького було встановлено співробітниками Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом Департаменту розслідувань у сфері держслужби і держвласності Генпрокуратури і з санкції суду.

У свою чергу директор НАБУ Артем Ситник повідомив, що офіційна позиція відомства про ситуацію з прослуховуванням керівника САП з'явиться найближчим часом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-