Порошенко каже, що на посаді Президента його статки зменшилися

Порошенко каже, що на посаді Президента його статки зменшилися

1501
Укрінформ
Петро Порошенко заявив, що він є єдиним Президентом, статки якого під час перебування на посаді не зросли, а зменшилися, і загалом нинішнє його життя "не цукор".

Про це він сказав на прес-конференції у середу, 28 лютого, відповідаючи на запитання, як почувається багата людина на найвищій посаді у країні, де бідує багато людей, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Коли я обирався Президентом, мої статки були набагато більшими, ніж це є зараз. Я єдиний президент, який має цю динаміку", - сказав Порошенко.

Він додав, що не хоче зараз обговорювати своє життя: "Повірте мені, воно не цукор".

Звертаючись до журналістки, яка поставила запитання, глава держави запросив її провести день з ним і самій усе побачити.

"Вважайте, що домовилися. Я впевнений, що ви зміните думку. Але ключова позиція - ми маємо змінити з вами країну", -  зазначив Порошенко.

Читайте також: Порошенко – про вибори: Зараз немає політика, який мав би переважну більшість

Президент заявив, що не носить рожевих окулярів і бачить усі проблеми країни. Водночас він закликав журналістів бути об'єктивними у висвітленні того, що відбувається в державі.

"В Україні у сім разів збільшено місцеві бюджети. Так, є проблема неефективного використання коштів на місцях. Але звідки ці кошти взялися - з повітря чи за рахунок детінізації? І в рази збільшився зведений бюджет держави - з повітря чи за рахунок того, що нарешті в Україні олігархи почали платити податки, яких вони раніше не платили? Тому що державні підприємства працювали на олігархів, а сьогодні вони починають працювати на державу, хоча темпи цих процесів мене не задовольняють", - наголосив глава держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-