Під Радою не

Під Радою не "Донбас", а "ряжені" Семенченка - командир батальйону

Укрінформ
Керівництво та бійці батальйону ЗСУ "Донбас-Україна" виступили зі зверненням, у якому наголосили, що вони не мають жодного відношення до будь-яких акцій протесту біля Верховної Ради.

Таку заяву оприлюднив в Укрінформі командир батальйону "Донбас" ЗСУ полковник В'ячеслав Власенко.

"Особовий та керівний склад батальйонів ЗСУ та Нацгвардії "Донбас" жодним чином не підтримують будь-які акції протесту, що мають політичний характер та проходять в Україні. Ми виступаємо з вимогою заборонити на законодавчому рівні використання цивільними особами та військовослужбовцями запасу символіки батальйону", - сказав Власенко.

Він зауважив, що наразі біля парламенту знаходяться люди, які в переважній більшості не мають відношення до батальйону "Донбас" і яких у своїх цілях використовує народний депутат Семен Семенченко, колишній представник батальйону. Власенко пояснив кореспондентові Укрінформу, що Семенченко ніколи не займав будь-які посади в батальйоні "Донбас", він був "так званим прес-секретарем, піарщиком", а наразі створив ніде не зареєстровану організацію "Внутрішній корпус батальйону "Донбас" і "використовує у своїх цілях шеврони батальйону".

Читайте також: Силовики нарахували півсотні мітингувальників у наметах під Радою

Водночас командир батальйону зауважив, що з Семенченком дійсно знаходяться понад 10 колишніх бійців "Донбасу", "яким важко було протистояти Семенченку, що вміє гарно говорити, але вони розберуться з часом". Усі інші, за словами Власенка, - це "проплачені "тітушки", які розхитують ситуацію у країні на користь ворога".

"Починаючи з 2014 року "ряжені" берутьучасть в акціях, які розхитують країну політично й економічно. Все це в умовах бойових дій. Це виключно на користь країни-агресора Російської Федерації", – сказав полковник ЗСУ.

У свою чергу заступник командира батальйону "Донбас" ЗСУ Валерій Кольцов звернувся до тих, хто знаходиться поруч із Семенченком, "згадати свою клятву - захищати зі зброєю свою країну і повернутись на передову, де їх чекають побратими".

Учасники прес-конференції, ветерани батальйону "Донбас" наголосили, що жодним чином не мають відношення до розхитування ситуації у країні і просять ЗМІ не називати так званих політичних активістів та громадські організації батальйоном "Донбас", бо цим вводять в оману українське суспільство, принижуючи гідність справжніх патріотів, які захищають Україну на передовій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-