Гройсман розповів про “системні кроки” зі збільшення доходів українців

Гройсман розповів про “системні кроки” зі збільшення доходів українців

Відео
Укрінформ
Ухвалення парламентом розробленої урядом України пенсійної реформи – це надзвичайно важливе рішення, яке послужить початком системних змін, направлених на збільшення доходів громадян.

Про це в своєму відеозверненні сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Урядовий портал.

«Для мене це (ухвалення рішення) було справою честі. Я обіцяв, що ми це зробимо – і ми це зробили. Ми прийняли важливий закон. Хочу подякувати Президенту, парламенту, кожному депутату, хто прийняв це відповідальне рішення. Хочу подякувати експертному середовищу, яке підтримувало нашу ініціативу. Зараз важливо, аби ми в жовтні зробили підвищення пенсій і тому важливо, аби всі служби зараз розпочали роботу», - сказав глава уряду.

Гройсман підкреслив, що зміни в пенсійній системі разом зі змінами в системі оплати праці, започаткованими на початку 2017 року, - це системні перетворення.

«Це системні кроки, які ведуть до збільшення доходів громадян. Ми реформували систему оплати праці, ми зробили нову систему пенсій. А далі будемо приймати економічні закони, через які будемо створювати нові робочі місця, збільшувати доходи громадян. Все будемо робити для того, щоб люди жили краще, щоб відчули, що життя змінюється – вже зараз», - наголосив він.

Читайте також: Порошенко привітав українців з пенсійною реформою

Як повідомлялося, Верховна Рада 3 жовтня ухвалила у другому читанні законопроект, який передбачає проведення осучаснення пенсій з жовтня і підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію з 15 до 25 років з 1 січня 2018 року. Свої голоси за пенсійну реформу віддали 288 депутатів з мінімально необхідних 226-ти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-