Порошенко запропонував академії Вест-Поінт знайти партнера в Україні

Порошенко запропонував академії Вест-Поінт знайти партнера в Україні

1360
Укрінформ
Президент України Петро Порошенко виступив із пропозицію для військової академії США Вест-Поінт укласти партнерські зв'язки з одним із військових інститутів в Україні.

Про це він заявив у понеділок, виступаючи перед слухачами легендарної американської академії в штаті Нью-Йорк, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Ми були би щасливі, якщо б академія Вест-Поінт могла би підключитися до процесу військової освіти в Україні, про що ми говорили сьогодні з генералом (Касленом, начальником академії - ред). І я думаю, було би дуже важливо, якщо б один із українських військових інститутів став би партнером цієї академії", - наголосив Президент України.

Читайте також: Порошенко: Москва хоче придушити волю українського народу

Він підкреслив, що обидві сторони могли би мати користь від обміну досвідом, у тому числі протистояння в умовах нової форми "гібридної війни", а також від вивчення мови, вдосконалення співробітництва між країнами та збройними силами.

Водночас, президент підкреслив, що такий досвід вже започаткований.

"Батальйони, навчені американськими інструкторами, продемонстрували найкращу тактику ведення бою та найменші втрати на полі бої", - зазначив Порошенко.

Крім того, за його словами, військове обладнання, надане США, значно скоротило втрати українців у конфлікті.

"З новим оборонним озброєнням ми зможемо врятувати більше життів – як цивільних, так і військових", - підкреслив Петро Порошенко.

Читайте також: Україна зірвала сценарій РФ із зупинки Угоди про асоціацію – Порошенко

Він також подякував Сполученим Штатам за підтримку військової реформи в Україні.

"Я пишаюся, що ми разом в дуже короткий період часу - за три роки - створили найміцнішу армію на континенті", - підкреслив президент.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Петро Порошенко перебуває з робочим візитом у США для участі в 72-й сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-