Семерак припускає, що "Межигір'ям" керуватиме ДУС

Семерак припускає, що "Межигір'ям" керуватиме ДУС

2093
Ukrinform
Міністерство екології та природних ресурсів  ініціюватиме перед Кабінетом міністрів обрання  органу управління резиденції "Межигір'я".

Про це повідомив під час прес-конференції в Укрінформі очільник відомства Остап Семерак.

"Після скасування Київським апеляційним господарським  судом двох угод "Межигір`я" повертається у державну власність  і відповідно потрібно ініціювати перед Кабінетом міністрів рішення про визначення органу,  який буде управляти цим державним майном, оскільки  станом на сьогодні це потребує врегулювання", - зазначив міністр.

Він додав, що для остаточного повернення резиденції у держвласність необхідно, аби орган управління звернувся до суду з витребуванням  повернення  цього майна у його розпорядження.

"Станом на сьогодні ми можемо на певних підставах вважати, що Державне управління справами є таким органом управління, але у будь-якому разі  Кабмін  повинен підтвердити це рішення, оскільки ми маємо справу з дуже підготовленими юристами, які будуть оскаржувати це рішення суду", - зазначив Семерак.

Він розповів, що під час судових спорів за резиденцію представники "Танталіту" брали участь у кожному судовому засіданні. Тому, припускає міністр, колишні власники резиденції намагатимуться оскаржити повернення "Межигір'я" у держвласність.

У 2007 році розпорядженням Кабінету міністрів будівлі, споруди та інше майно, що розташовано на території урочища "Межигір'я" та закріплене за комплексом "Пуща-Водиця" (м. Київ, вул. Вишгородська, 150), за пропозицією Мінприроди, погодженою з Державним управлінням справами і Фондом державного майна було передано до сфери управління Мінприроди, а згодом було передано до статутного капіталу НАК "Надра України".

Читайте також: Семерак про повернення "Межигір'я": Ми знайшли юридично правильний шлях

У 2007 році між ТОВ "Медінвесттрейд" та Національною акціонерною компанією "Надра України" було укладено договір міни нежитлових приміщень майнового комплексу відпочинку "Пуща-Водиця".

У листопаді 2007 року компанія "Медінвесттрейд" продала резиденцію "Межигір'я" іншій маловідомій компанії під назвою "Танталіт", яка фігурує в багатьох кримінальних справах, пов'язаних з Януковичем. Пізніше ТОВ "Медінвесттрейд" взагалі ліквідували.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-