Шкіряк про Кадирова: Політичному сину Путіна доручають інформаційні провокації

Шкіряк про Кадирова: Політичному сину Путіна доручають інформаційні провокації

642
Ukrinform
Президент Чечні Рамзан Кадиров є фактично маріонеткою глави РФ Володимира Путіна і часто озвучує, його позицію.

Про це заявив радник глави МВС Зорян Шкіряк в ефірі 112 Україна.

"Я думаю, що за всіма меседжами Кадирова стоїть безпосередньо Путін. Звичайно, що сам російський диктатор навряд чи стане говорити такі відверті дурниці. Кадиров, як політичний син, така маріонетка Путіна, йому дозволяють і іноді дають вказівки здійснювати такі інформаційні провокації", - заявив Шкіряк.

При цьому радник голови МВС пояснив, чому цивілізований світ змушений терпіти позицію Путіна.

"Ядерна міць Росії значно перебільшується. Не такий страшний чорт, як його малюють. Але тим не менше сьогодні ядерна зброя – це головний елемент шантажу Путіним всього цивілізованого світу. І, на жаль, з цим аргументом цивілізований світ змушений рахуватися, оскільки загроза ядерної війни стримує всіх, і всі чудово усвідомлюють, чим це може закінчитися. Тому заяви Кадирова не треба сприймати серйозно. Ми прекрасно розуміємо, що це за армія. Ця так звана армія по суті бойовики, яких він направляв, у тому числі, на Донбас, і до цього часу знаходяться на нашій території, до цього часу серед російських окупаційних військ. Ми прекрасно розуміємо, що Кадиров – це таке "исчадие ада", але в кавказькому варіанті, вірний пес Путіна. Очікувати від нього чогось розумного навряд чи потрібно. Не варто звертати на ці страшилки, залякування уваги", - зазначив Шкіряк.

Читайте також: ФСБ продовжує фабрикувати справи щодо кримськотатарських активістів

Як повідомлялося, президент Чечні Рамзан Кадиров знову висловився про гомосексуалів, назвавши їх "шайтанами" (у мусульманській міфології це злий дух, диявол) і "нелюдами".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>