Окупація чи деокупація: Ірина Луценко пояснила різницю між законопроектами щодо статусу АТО

Окупація чи деокупація: Ірина Луценко пояснила різницю між законопроектами щодо статусу АТО

Укрінформ
Законопроект про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету визначає правовий статус військових дій в районі проведення АТО.

Про це розповіла представник Президента в парламенті Ірина Луценко на засіданні Погоджувальної ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми говоримо в цьому законі про правовий статус військових дій, ми говоримо про визнання правового статусу окремих районів Луганської і Донецької області, ми говоримо про поліпшення соціально-економічного управління з метою вирішення належним чином проблем людей у зоні конфлікту: свідоцтво про народження, нотаріальні довідки і так далі", - сказала вона.

Луценко наголосила, що законопроект направлений на посилення спроможності захисту і оборони держави в зоні проведення антитерористичної операції. "Це окремі райони Донецької і Луганської областей", - зазначила вона.

За її словами, в законопроекті закладається основа для розробки  стратегічного бачення того, як відновити суверенітет і територіальну цілісність над окремими районами Донецької і Луганської областей.

"Наші колеги з демократичної опозиції пропонують закон про окупацію, ми говоримо про деокупацію і основне його направлення - на реінтеграцію Донбасу в Україну", - підкреслила представник Глави держави.

Вона повідомила, що робота над законопроектом тривала в робочій групі минулого тижня, а також у понеділок, 19 червня.

Раніше перший заступник голови парламенту Ірина Геращенко повідомила, що цей законопроект має бути обговорений на засіданні Ради національної безпеки та оборони.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-