Уряд представив проект медичної реформи Нацраді реформ

Уряд представив проект медичної реформи Нацраді реформ

Укрінформ
Кабінет міністрів України представив членам Національної ради реформ при Президентові України проект медичної реформи, оформлений пакетом законопроектів, і наразі очікує його розгляду в парламенті.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Реформа була розроблена Міністерством охорони здоров'я на основі пропозицій громадськості, профільних асоціацій та парламентаріїв і доопрацьована у рамках роботи спеціальної робочої групи за безпосередньої участі народних депутатів – членів Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я", - йдеться у повідомленні. 

Представляючи пропозиції уряду, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив, що йдеться передусім про зміну організації системи охорони здоров'я в країні та зміну фінансування цієї системи – від фінансування стін лікарень до фінансування медичної послуги та запровадження контролю її якості.

"Це (реформа охорони здоров'я) не буде реформою за один день. Є роки, етапи, які нам потрібно пройти, але я точно знаю, що ми досягнемо успіху, коли ми змінимо саму модель організації охорони здоров'я в нашій країні. Ми маємо фінансувати медичну послугу. І наш пакет законопроектів пропонує саме такий підхід. Переконаний, що реалізація цього підходу буде успішною", - підкреслив Гройсман.

Він подякував всім, хто долучився до розробки законопроектів, і закликав якнайшвидше обговорити їх у Верховній Раді, оскільки "вічно працювати над вдосконаленням у такій важливій сфері, як охорона здоров’я, неможливо"

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-