Нардеп Бобов каже, що сплатить 28 мільйонів, але піде до суду "захищати честь"

Нардеп Бобов каже, що сплатить 28 мільйонів, але піде до суду "захищати честь"

2141
Ukrinform
Народний депутат з групи "Відродження" Геннадій Бобов прийняв вимогу представників держави сплатити 28 млн грн до державного бюджету в якості нарахувань за податковими зобов'язаннями.

Про це він написав у Facebook.

"Щодо нинішньої заяви генерального прокурора. Дійсно, я, як законослухняний громадянин України, прийняв вимогу представників держави сплатити 28 млн грн до державного бюджету України в якості нарахувань за податковими зобов'язаннями. Цe нe означає, що я погодився із звинуваченнями, тому залишаю за собою право звернутися до суду, для отримання остаточного та справедливого рiшення", - зазначив він.

При цьому Бобов заявляє, що проти нього ведеться брудна кампанія. "Одним з її елементів є безпідставні звинувачення. Я завжди чесно декларував всі свої доходи багато років. Суть претензій до мене не в порушенні законодавства. Це політичний тиск та тиск на бізнес моєї родини", - написав раніше нардеп.

Він також вважає, що кримінальним провадженням йому було "завдано моральної шкоди, принижено честь, а також ділову репутацію".

"Саме тому сьогодні адвокатом в моїх інтересах була подана заява до Генеральної прокуратури", - додав парламентарій.

Як повідомляв Укрінформ, раніше до парламенту надійшло подання Генпрокуратури щодо зняття недоторканності з народного депутата Бобова. Його підозрюють в ухиленні від сплати податків і декларуванні недостовірної інформації.

Сьогодні, 24 травня, генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що Бобов заявив про намір сплатити понад мільйон доларів несплачених ним податків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-