Шокін не прийшов до ВАСУ на розгляд власного позову

Шокін не прийшов до ВАСУ на розгляд власного позову

Укрінформ
Вищий адміністративний суд (ВАСУ) переніс розгляд позову колишнього генпрокурора Віктора Шокіна про поновлення його на посаді на 15 годину 20 квітня. Про це оголосив головуючий у цій справі суддя Валентин Мороз.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, суд переніс засідання через неявку позивача та його адвокатів.

"Судова колегія, порадившись на місці, враховуючи, що позивач був належним чином повідомлений про дату і час проведення засідання, а підстави його явки не є поважними, постановила відкласти розгляд справи. Наступна дата засідання - 20 квітня 15:00", - оголосив Мороз.

На засідання суду з'явилися представник Президента та представник Верховної Ради. Представники відповідачів у судовому засіданні заявили, що неявка позивача є поважною причиною для відкладення розгляду справи. При цьому вони зазначили, що у випадку повторної неявки позивача без поважних причин позов варто залишити без задоволення.

Як повідомлялося, колишній генпрокурор Шокін вже вдруге подав позов до ВАСУ, в якому вимагає скасувати рішення Президента Петра Порошенка і Верховної Ради про його звільнення.

Зокрема, екс-генпрокурор просить визнати незаконною й скасувати постанову ВР від 29 березня 2016 року № 1040-VIII "Про надання згоди на звільнення Президентом України Шокіна Віктора Миколайовича з посади генерального прокурора України", а також визнати незаконним і скасувати Указ Президента України від 3 квітня 2016 року № 124/2016 "Про звільнення Віктора Шокіна з посади генерального прокурора України" зі змінами, внесеними згідно з указом Президента № 269/2016 від 23 червня 2016 року.

Шокін просить поновити його на посаді з урахуванням положень закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)" в частині того, що генеральний прокурор, призначений на посаду до набрання чинності законом України "Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)", здійснює повноваження генерального прокурора до звільнення в установленому порядку, але не довше строку, на який його було призначено, та не може обіймати посаду два строки поспіль.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-