Президент квапить Кабмін із розглядом постанови про охорону судів

Президент квапить Кабмін із розглядом постанови про охорону судів

Відео
Укрінформ
Кабінет міністрів має прискорити розгляд постанови,  якою буде забезпечено державну охорону судів.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час засідання Ради з питань судової реформи, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Якщо суди не охороняються, можна забути про незалежність. Тому я звертаюсь до Кабінету міністрів прискорити розгляд постанови, яка забезпечує належну охорону судів, і вирішити це питання якомога швидше”, - заявив Порошенко.

Перед цим голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк заявив, що ця постанова через неузгодженість між різними органами вже тривалий час не може бути ухвалена урядом.

“Ми також відпрацьовуємо механізми співпраці з іншими гілками влади, щоб забезпечити незалежність суддів у повній мірі. І я буду в цьому ключі звертатися як голова ВРП і до Президента України, і до Кабінету міністрів, бо досі не прийнято постанову про охорону судів. Вона знаходиться досить тривалий час на розгляді Кабінету міністрів і лише неузгодженість між певними органами, які мусять здійснювати цю охорону, призводить до кричущих випадків: більше 83 звернень на сьогоднішній день у Вищій раді правосуддя від суддів. Причому, випадки нападів на суддів прямо у залі судів”, - сказав він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-