Сироїд прокоментувала ймовірність арешту Садового

Сироїд прокоментувала ймовірність арешту Садового

Укрінформ
Ми маємо органи правопорядку, які схильні до вибіркового переслідування і суди, які схильні до вибіркового правосуддя.

Про таке заявила Оксана Сироїд, віце-спікер Верховної Ради в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK у відповідь на запитання ведучої про ймовірність арешту Садового і дії «Самопомочі» через відкриття кримінального провадження щодо трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Пані Сироїд вважає, що йдеться суто про політичну розправу. «Я думаю, що ми є цілком свідомі щодо цієї загрози вже тривалий час. Цю сміттєву облогу Львова ініціювали, фактично, з Адміністрації Президента.

Зрозуміло було, що історія ця буде недоброю, особливо коли ми в той чи інший спосіб відмовились від співпраці. Бо пропонували: «А давайте ви будете нас любити, а ми не будемо створювати проблем зі сміттям». Отака була історія», - розповіла віце-спікер парламенту.

Також пані Сироїд відзначила, що «Самопоміч» зацікавлена у незалежному і відкритому розслідуванні трагедії, що трапилась на сміттєзвалищі.

Як повідомляв Укрінформ, минулого року на сміттєвому полігоні Львова внаслідок пожежі й обвалу відходів загинуло троє осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-