Іран заперечує причетність до військового вантажу в

Іран заперечує причетність до військового вантажу в "Жулянах"

Документ
1529
Укрінформ
Посольство Ірану в Україні спростувало інформацію про те, що вилучений вантаж військового призначення в аеропорту "Київ" відправлявся до Ісламської Республіки Іран.

Про це йдеться у заяві Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні, що є у розпорядженні Укрінформу.

"Посольство рішуче спростовує та вважає необгрунтованими новини та повідомлення, розповсюджені деякими ЗМІ та інформаційними агентствами щодо виявлення та вилучення вантажу військового призначення в аеропорту "Київ" (Жуляни) та відношення цього вантажу до Ісламської Республіки Іран. Посольство розцінює публікацію такого роду недостовірних інформаційних матеріалів як дії, що наносять шкоди тій атмосфері, яка панує у взаємовідносинах, що розширюються, та співпраці між двома країнами", - йдеться у заяві.

Зазначається, що в текстах розповсюджених повідомлень немає згадок про документи, які свідчили про належність чи відношення зазначеного вантажу до Ісламської Республіки Іран та про те, що цей вантаж відправлявся саме до Ісламської Республіки Іран, а також відсутність інформації про те, на якій підставі та згідно з якими свідченнями даний вантаж має відношення до Ісламської Республіки Іран.

У Посольстві Ірану в Україні наголосили, що Ісламська Республіка Іран та Україна протягом останніх років проявляли взаємоповагу до національних інтересів одна одної.

"Народи обох країн проявляли зацікавленість один в одному та були свідками процесу розширення взаємовідносин та співпраці в різних сферах, і поза всіляким сумнівом, товарообіг, будь-якого роду економічні зв'язки та взаємовідносини в інших сферах відстежуватимуться та реалізовуватимуться офіційними каналами", - підкреслили у Посольстві Ірану.

Раніше прес-служба Державної прикордонної служби України оприлюднила інформацію про те, що 19 січня в "Жулянах" під час огляду багажного відділення літака, який здійснював рейс до Ірану, увагу прикордонного наряду привернули 17 ящиків із вантажем, що не мали жодних товаросупровідних документів та не були внесені до бортового журналу судна.

У ДПСУ зазначили, що експертиза підтвердила, що комплектуючі, які були виявлені прикордонниками 19 січня в аеропорту "Жуляни", відносяться до протитанкового керованого ракетного комплексу "Фагот".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-