Чалий пояснив, чому на інавгурації Трампа не буде Президента України

Чалий пояснив, чому на інавгурації Трампа не буде Президента України

8960
Укрінформ
Служба протоколу адміністрації США не передбачила участі глав держав у церемонії інавгурації 45-го президента Сполучених Штатів – так само, як це відбувалося і за практикою минулих років.

Таке пояснення тому, що Президента України Петра Порошенка не буде на інавгурації Трампа дав в ексклюзивному інтерв'ю Укрінформу посол України в США Валерій Чалий

"Навколо цього питання (можливої присутності Петра Порошенка на церемонії інавгурації Дональда Трампа – ред.) виникло багато спекуляцій. Причому вони не припиняються", - констатував український дипломат.

У цьому зв'язку він поінформував: "Посольство (України – ред.) отримало офіційну ноту від американського протоколу, що нинішня інавгурація за рівнем участі від країн проходитиме за тими ж правилами, що і в попередні роки. Тобто, на ці офіційні заходи запрошуються посли, і ніяких запрошень лідерам держав не надсилається".

Через це, підкреслив посол, питання, чи їде Президент України, не стоїть, як і питання, чи їдуть інші президенти. "На сьогодні такий формат не передбачений", - підсумував він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-