Касько: ГПУ має менше року для розслідування злочинів Януковича і Кº

Касько: ГПУ має менше року для розслідування злочинів Януковича і Кº

1146
Ukrinform
У Генеральної прокуратури залишається 10 місяців, аби завершити розслідування справ щодо зловживань колишнього президента України Віктора Януковича та його оточення.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив екс-заступник генерального прокурора Віталій Касько.

"Залишається десь місяців десять, не більше, аби завершити розслідування про справах та скерувати їх до суду. Оскільки у листопаді наступного року набирають чинності зміни до Перехідних положень Конституції та до Кримінально-процесуального кодексу, згідно з якими справи про ТОП-корупцію чиновників Януковича мають бути передані до НАБУ, а інші справи, що розслідуються ГПУ, -  до Державного бюро розслідувань", - зазначив Касько.

На його переконання, залишається дуже мало часу, аби Генпрокуратура у межах своєї компетенції довела провадження проти високо посадовців часів Януковича та його самого до логічного кінця, себто до суду.

"Все залежить від того, який процес був досягнутий за останній час у розслідуванні. Якщо вони перебувають у такому ж стані як й рік тому, то слідчі не зможуть вкластись у такі терміни, за умови навіть інтенсивної праці. Але подивимось, можливо? за цей час слідчими була проведена грунтовна робота", -  наголосив Касько.

За словами правника, НАБУ вже слід починати вимагати підготовки деяких справ до передачі їхньому відомству для подальшого розслідування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>