Гройсман обговорив з президентом Угорщини, як врятувати Карпати від сміття

Гройсман обговорив з президентом Угорщини, як врятувати Карпати від сміття

657
Ukrinform
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у п'ятницю провів зустріч із Президентом Угорщини Яношем Адером, під час якої сторони обговорили актуальні питання українсько-угорського співробітництва та потенційні сфери його розвитку.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"У центрі уваги переговорів було питання співробітництва двох країн з питань захисту навколишнього середовища. Володимир Гройсман та Янош Адер домовилися активізувати практичні заходи щодо покращення екології прикордонної річки Тиса, зокрема стосовно запобігання потрапляння солей та твердих побутових відходів в її русло. Необхідні заходи будуть проведені вже найближчим часом експертами двох країн за участі відповідних фахівців з європейських інституцій", - йдеться у повідомленні.

Сторони також обговорили перспективні проекти щодо очистки стічних вод у спільному прикордонні та реконструкції і модернізації українських підприємств, що працюють у цій сфері.

Окремо під час зустрічі йшлося про взаємодію в енергетичній сфері. Гройсман поінформував співрозмовника про заходи уряду щодо відновлення вітчизняного газовидобування, а також про політику енергоефективності, яка є одним з пріоритетів виконавчої влади.

"Наше завдання – енергетична незалежність України, ключем для цього є вітчизняний газовидобуток", – наголосив Прем'єр.

Обговорюючи ситуацію на сході України, Адер відзначив зусилля українського уряду стосовно створення необхідних умов для тимчасово переміщених осіб. Гройсман при цьому підкреслив, що Кабінет Міністрів докладає необхідних зусиль для врегулювання цього винятково чутливого питання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-