Парубій розповів про розмову із Варфоломієм про українську помісну церкву

Парубій розповів про розмову із Варфоломієм про українську помісну церкву

Фото
2323
Ukrinform
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, який перебуває з візитом у Туреччині, дві години детально обговорював зі Вселенським Патріархом Варфоломієм перспективи утворення української помісної церкви.

Про це Парубій написав у Facebook.

"Сьогодні у Стамбулі провів зустріч зі Вселенським Патріархом Варфоломієм. Привітав його з 25-літтям Патріаршого служіння. Понад дві години ми детально говорили про перспективи утворення Єдиної Помісної Української Православної Церкви та надання їй Томосу про Автокефалію", - написав Парубій.

Він підкреслив: переконаний, що утворення Єдиної Помісної Української Православної Церкви - це єднання українського народу і запорука національної безпеки. "Зараз Господь дає нам унікальний історичний шанс - об'єднати Українську Православну Церкву - консолідувати народ", - написав Парубій.

Як повідомляло агентство, голова Верховної Ради України Андрій Парубій здійснює візит до Турецької Республіки.

Програмою візиту передбачено зустріч із Вселенським Патріархом Варфоломієм, з Головою Великих Національних Зборів Турецької Республіки Ісмаїлом Кахраманом, участь у засіданні Парламентської Асамблеї НАТО, зустріч з Президентом ПА НАТО М.Тернером та звернення Голови ВР до Комітету цивільного виміру безпеки ПА НАТО з питання доповіді щодо двох вимірів конфлікту в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-