Парубій назвав головний здобуток Революції Гідності

Парубій назвав головний здобуток Революції Гідності

1584
Ukrinform
Голова Верховної Ради Андрій Парубій вважає головним досягненням Революції Гідності захист української незалежності.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "Рада" у п’ятницю, передає кореспондент Укрінформу.

"Для мене це була і є боротьба за незалежність України. І коли мене питають: "А що ми зробили за ті три роки?", я говорю: "Ми захистили українську незалежність, ми захистили українську самостійність", - сказав спікер.

Він визнав, що в країні наразі багато проблем, зокрема в економічній сфері, адже важко передбачити, що "в час війни може бути неймовірне економічне піднесення".

"Ми зупинили Путіна на Майдані, ми зупинили його на Сході України, і весь його план "русской весны" був повністю провалений. Весь світ цивілізований об’єднався навколо України, і санкції щодня злодійську імперію, яку очолює Путін, знекровлюють і знекровлюють, а українські реформи, можливо, не так швидко, як цього би хотілося, вони йдуть і дають результат", - додав Парубій.

Як відомо, 21 листопада в Україні відзначатиметься День Гідності та Свободи. Відповідний Указ підписав Президент Петро Порошенко 13 листопада 2014 року "з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-