Рада відмовилася навіть розглядати санкції проти Януковича і "сім'ї"

Рада відмовилася навіть розглядати санкції проти Януковича і "сім'ї"

1654
Ukrinform
Народні депутати чотири рази намагалися включити до порядку денного проект постанови щодо застосування персональних санкцій проти екс-президента та його близького оточення, проте рішення так і не було прийнято.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, під час ранкового пленарного засідання відповідне рішення тричі ставилося на голосування, але кількох голосів щоразу не вистачало.

На вечірньому засіданні спікер ще раз виніс на голосування це питання, але його знову підтримали лише 216 з необхідних 226 народних обранців.

Відповідно до тексту проекту постанови 5350 «Про заходи захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і національної цілісності України, протидії терористичній діяльності» парламент планує схвалити та внести на розгляд РНБО пропозиції щодо застосування персональних санкцій за створення реальних та/або потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і національній цілісності України, сприяння терористичній діяльності. До списку осіб, щодо яких пропонується застосування санкцій, включені екс-президент Віктор Янукович, його син Олександр, екс-прем'єр Микола Азаров, а також Віталій Захарченко, Віктор Пшонка, брати Клюєви, Сергій Курченко, Дмитро Фірташ та інші, всього - 21 особа.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>