Спікер парламенту Швеції виступає за продовження санкцій проти РФ

Спікер парламенту Швеції виступає за продовження санкцій проти РФ

911
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту до Королівства Швеція провів переговори зі спікером парламенту Швеції Урбаном Аліном. Глава держави подякував спікеру та шведським парламентаріям за потужну підтримку України, яка є свідченням справжнього партнерства.

Про це повідомляє прес-служба Президента.

"Співрозмовники обговорили безпекову ситуацію на Донбасі, імплементацію Мінських домовленостей та деокупацію Криму. Президент подякував за послідовну позицію Швеції щодо невизнання незаконної анексії Криму та підтримки санкційного режиму проти Росії. Спікер Риксдагу наголосив на важливості продовження санкцій проти Росії до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України", - йдеться у повідомленні.

Глава держави привернув увагу лідера шведського парламенту до брутального порушення прав людини на тимчасово не підконтрольних Україні територіях.

Порошенко закликав й надалі розвивати українсько-шведський парламентський діалог, насамперед у рамках діяльності депутатських груп Верховної Ради та Риксдагу з міжпарламентських зв'язків.

Президент також подякував делегаціям Риксдагу в Парламентських асамблеях ОБСЄ та Ради Європи за активну підтримку України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-