Євродепутати готові до голосування про безвіз для України - Мінгареллі

Євродепутати готові до голосування про безвіз для України - Мінгареллі

1192
Ukrinform
Голова Верховної Ради Андрій Парубій наголосив на важливості прискорення надання безвізового режиму Україні та завершення ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС під час зустрічі з Головою Представництва ЄС в Україні Хюгом Мінгареллі та представниками Єврокомісії.

Як повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради, Парубій подякував за ухвалене рішення Євросоюзом про продовження санкцій щодо Російської Федерації, оскільки «українська армія і санкції європейського цивілізованого світу – це єдиний стримуючий фактор агресії».

Він також підкреслив, що рішення щодо безвізового режиму має надзвичайно важливе значення, особливо напередодні річниці Майдану. 

«Враховуючи технічні складнощі, пов’язані з просуванням рішення, не пов’язаного з Україною, сподіваємось на політичну волю і вирішення цього питання на найближчому тижні, під час засідання Європарламенту. Так само важливо і рішення щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС». - сказав Парубій.

У свою  чергу, Мінгареллі зазначив, що європарламентарії  «цілком готові підтримати ці рішення і мобілізовані повною мірою». 

«Протягом найближчого тижня дамо відповідь на ці питання... Впевнений, що Саміт 23-го листопада надасть відповідний поштовх», - наголосив він.

Учасники зустрічі також обговорили питання щодо реформування парламенту та запропонували створити експертну групу для обміну думками та напрацювання пропозицій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-