Яценюк - Трампу: Україна розраховує, що США продовжать санкції проти Росії

Яценюк - Трампу: Україна розраховує, що США продовжать санкції проти Росії

1524
Ukrinform
Перед обраним президентом США Дональдом Трампом стоять драматичні виклики, проте Україна сподівається на розвиток стратегічного партнерства і продовження курсу санкційного тиску на РФ з боку нової американської адміністрації.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook екс-прем'єр-міністр України і лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк.

«У Сполучених Штатах завершилися драматичні виборчі перегони. Але ще більш драматичними і складними є внутрішні і зовнішні виклики перед новообраним 45-тим президентом. Бажаю Дональду Трампу успіху у цій місії», - написав він.

Політик підкреслив, що Сполучені Штати - не лише провідна економіка планети, а й лідер вільного світу, тож дуже важливо, щоб новий президент США зміцнив цю роль і не допустив найменшого розколу між союзниками.

«Україна розраховує, що нова американська адміністрація продовжить розвиток нашого стратегічного партнерства, зберігатиме відданість фундаментальним принципам міжнародних відносин, протистоятиме російській агресії, не визнаватиме анексії Криму, продовжить курс санкційного тиску проти Кремля і твердо стоятиме разом з нами на захисті територіальної цілісності і суверенітету України», - наголосив Яценюк.

Він додав, що українська сторона також покладається на єдність провідних політичних сил Сполучених Штатів і незмінну підтримку нашої держави з боку республіканського і демократичного таборів. "У час складних випробувань діймо разом, впевнено і гідно», - закликав Яценюк.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-