За рік Нацполіція відкрила 925 проваджень проти «своїх» - 07.11.2016 18:26 — Новини Укрінформ
За рік Нацполіція відкрила 925 проваджень проти «своїх»

За рік Нацполіція відкрила 925 проваджень проти «своїх»

1031
Ukrinform
За рік існування Нацполіції порушено 925 кримінальних проваджень відносно поліцейських за підозрою у корупції.

Про це заявила голова НПУ Хатія Деканоідзе на прес-конференції, присвяченій річниці вступу в силу закону "Про Національну поліцію України", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Боротьба проти корупції... впродовж 11 місяців, оскільки Національна поліція розпочала працювати у листопаді минулого року, департамент внутрішньої безпеки відкрив 925 кримінальних проваджень проти співробітників нашої системи", - сказала вона.

Крім того, Деканоідзе відзначила, що департаментом по боротьбі з економічною злочинністю було порушено 3500 кримінальних справ проти посадовців.

"Департаментом захисту економіки впродовж 9 місяців цього року було порушено 3500 кримінальних справ у сфері службової діяльності. Пред'явлено звинувачення 997 посадовцям органів влади і місцевого самоврядування, а також 460 службовцям контролюючих органів", - підкреслила вона.

Голова Нацполіції також повідомила, що за рік у ряди Нацполіції було набрано 12 тисяч нових співробітників, створено за сучасними стандартами спецпідрозділ КОРД, в якому вже працює 368 спецназівців по всій країні. Вона також віднесла до досягнень за рік створення єдиної системи "102".

Крім того, за рік підтримка Нацполіції у суспільстві збільшилася до 46 відсотків, підкреслила Деканоідзе.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>