КіберХунта" виклала другу частину листування з приймальні Суркова

КіберХунта" виклала другу частину листування з приймальні Суркова

Відео
2176
Ukrinform
Українські хакери з груп "КіберХунта", FalconsFlame, Trinity і RUH8 опублікували черговий масив даних SurkovLeaks, отриманих з приймальні Апарату помічника Президента РФ Владислава Суркова, який займається "українським питанням".

Новий дамп (викачана після зламу копія) пошти приймальні Суркова об'ємом 340 Mб можна скачати на сайті "КіберХунти".

"У дампі містяться  листи як раннього періоду(2013-2014 роки), так і свіжіші архіви за 2015-2016 роки. Новий злив інформації отримав умовну назву SurkovLeaks(part 2) і в основному присвячений поштовій скриньці  pochta mg@mail.ru. В дампі міститься 336 вхідних і 87 вихідних повідомлень", - говориться в повідомленні.

Наголошується, що міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm вже провело верифікацію опублікованих даних і дійшло висновку, що листи є справжніми.

Також в ході аналізу отриманої інформації за допомогою OSINT вдалося встановити і конкретного оператора поштової скриньки - ним виявилася радник В.Суркова Марія Михайлівна Виноградова: "Через зазначену поштову скриньку проходили досить цікаві і іноді навіть умовно "секретні" доноси, списки і звіти, хоча основна частина матеріалів поштового дампу є рутинною і не дуже інформативною".

На сайті "КіберХунти" також опубліковано короткий огляд найцікавіших деталей, які можна знайти в дампі листування. Зокрема, в листуванні обговорюються питання Мінських домовленостей і відведення важких вогнеметних систем, заміна міністрів в т.з. "ЛНР", спроби дестабілізації ситуації в Харкові, плани федералізації України, кураторство ПММ в "Л/ДНР".

Як повідомляв Укрінформ, в жовтні організація українських хакерів "КіберХунта" заявила, що зламала листування помічника президента РФ Владислава Суркова. Хакери стверджують, що опубліковані документи - це план з дестабілізації України, який був у дипломатичному листуванні Суркова з його помічником Карповим П.Н. (він для конспірації підписує документи псевдонімом Павлов Микола Миколайович). Раніше народний депутат Надія Савченко упізнала у Карпові одного зі своїх викрадачів.

Організація опублікувала документи під заголовком "План першочергових заходів з дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні "Шатун", який нібито був розрахований на період з листопада 2016-го по березень 2017 року. Серед них також був представлений план щодо федерального статусу Закарпаття.

Зі свого боку, Служба безпеки України призначила експертизу цього нібито е-mail листування Суркова. За словами керівника апарату глави СБУ Олександра Ткачука, зміст окремих оприлюднених файлів співпадає з матеріалами, які вилучалися СБУ під час обшуку у рамках кримінального провадження, пов'язаного з розслідуванням сепаратистських рухів на Закарпатті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-