Комітет Ради підтримав законопроект Мін'юсту про спецконфіскацію

Комітет Ради підтримав законопроект Мін'юсту про спецконфіскацію

1366
Ukrinform
Комітет з питань правової політики та правосуддя Верховної Ради підтримав розроблений Мін'юстом законопроект про спецконфіскацію.

Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко після засідання комітету, на якому було рекомендовано підтримати урядовий законопроект щодо забезпечення стягнення в дохід держави необгрунтованих активів, повідомляє прес-служба Мін'юсту.

«Після тривалих дискусій комітет рекомендував парламенту підтримати даний законопроект за основу. Це крок для повернення коштів, які були вкрадені Януковичем і його оточенням в українського народу», - сказав очільник Мін’юсту.

Міністр наголосив, що паралельно із законопроектом про спецконфіскацію слід ухвалити ще один документ, який чітко визначає, куди саме мають піти конфісковані кошти.

«Ми відчуваємо шалений опір щодо цього документа. Депутати придумують будь-які приводи, аби не голосувати за нього. На жаль, серед цих депутатів є і представники демократичної коаліції. Хоча прийняття цього документа – це підвищення соціальних стандартів для наших пенсіонерів та бюджетників і додаткові кошти на оборону», - зазначив міністр юстиції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-