Порошенко побачив добрий знак у "паузі" Нідерландів щодо Асоціації

Порошенко побачив добрий знак у "паузі" Нідерландів щодо Асоціації

1265
Ukrinform
Продовження Нідерландами ще на шість тижнів консультацій щодо ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС, які мали завершитися 1 листопада, є дуже важливим. 

На цьому наголосив на своїй сторінці у Фейсбуці Президент Петро Порошенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Дуже важливо, що Нідерланди не припиняють ратифікацію і продовжать консультації", - йдеться у повідомленні.

Президент наголосив на тому, що вдалося усунути "небезпеку, яка ще вчора здавалася неминучою". "Кінцевою датою консультацій щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС за результатами референдуму в Голландії було встановлено 1 листопада. Багато скептиків, і не лише в Україні, очікували, що саме сьогодні буде оголошено про рішення щодо припинення ратифікації Угоди Нідерландами", - зазначив Порошенко.

За словами Глави держави, протягом останніх днів українській стороні вдалося провести інтенсивні переговори з партнерами з Євросоюзу: "Я особисто провів десяток телефонних розмов, в тому числі з президентами Туском, Юнкером та Шульцем, а також з прем'єром Нідерландів Рютте".

"Усім важливо пам'ятати, що Угода про асоціацію, до розробки якої я особисто маю честь бути причетним, має не лише економічне і політичне значення, але й символічне. Бо є втіленням розвитку України і її руху вперед та компасом наших реформ", - додав Порошенко.

Як повідомляло агентство, прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив у листі до парламенту країни, що Уряд Нідерландів потребує ще щонайменше шість тижнів для проведення переговорів щодо ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-