Клінтон приділятиме значну увагу Україні – представник кандидата

Клінтон приділятиме значну увагу Україні – представник кандидата

1399
Ukrinform
Кандидат у президенти США Гілларі Клінтон має значний досвід роботи в питаннях України, тому в разі її перемоги на виборах у листопаді, нова адміністрація Білого дому приділятиме велику увагу українському напряму.

Це зазначила у вівторок у кулуарах конференції в Вашингтоні, організованої Фундацією Україна-США, представник кампанії Клінтон посол Мелані Вервир, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Гілларі має довгу історію стосунків з Україною, починаючи з часу, коли вона була першою леді, сенатором, працювала держсекретарем. Після того, як вона пішла з Держдепартаменту, Клінтон мала "твердий погляд" на те, чого потребує Україна під час агресії, з якою зіштовхнулася країна, на економічну допомогу, підтримку у проведенні реформ", - зауважила представник кандидата від демократів.

Вервир підкреслила, що Клінтон "дуже добре розуміється на українському питанні" та хоче мати впевненість, що зусилля США допоможуть прогресу в Україні. Вона уточнила, що йдеться, в тому числі, про оборонні потреби України в умовах російської агресії, інвестиційну та економічну допомогу, а також прогрес у боротьбі проти корупції та підтримку громадянського суспільства.

"Отже, вона має весь необхідний багаж свого досвіду, знань, розуміння й підтримки України", - наголосила Вервир.

Крім того, представник кандидата від демократів зауважила, що в разі перемоги Клінтон не відмовиться від зустрічі з українським керівництвом. "Вона знає, що в разі обрання президентом матиме нагальну можливість для справжньої дискусії з керівництвом України, щоб зрозуміти конкретні потреби, а також варіанти, які залишаються на столі та рішення, що мають бути зроблені", - зауважила представник Гілларі Клінтон.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-