Четвертою зоною розведення має стати Дебальцеве - Президент

Четвертою зоною розведення має стати Дебальцеве - Президент

1356
Ukrinform
Україна наполягатиме на тому, щоб Дебальцеве стало демілітаризованою зоною і в цьому районі відбулося розведення сил і засобів.  

Про це заявив у неділю Президент Петро Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам, яке транслювалося "Україною" повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У нас є чотири наступні зони, де має відбутися режим розведення. І ми наголошуємо, що однією з цих чотирьох зон ( я це чітко наголосив під час зустрічі у Нормандському форматі) має бути Дебальцеве", - підкреслив Порошенко.

Президент наголосив, що Дебальцеве за Мінськими домовленостями має бути демілітаризованою зоною.

"Всі погодилися, що йдеться про "дорожню карту" імплементації не Мінська-2, чи Мінська-3, а всіх без винятку Мінських домовленостей. І Протоколу від 5 вересня, і Меморандуму від 19 вересня, і Комплексу заходів від 12 лютого. Це означає, що в силі територія, яка була чітко окреслена. І це дає нам грунтовні підстави наполягати на тому, щоб Дебальцеве було демілітаризованою зоною, де має бути розведення", - заявив Порошенко.

Глава держави зауважив, що Росії, яка виступає категорично проти цієї пропозиції, загрожуватимуть санкції за невиконання Мінських домовленостей.

"Це записано у Мінських угодах, і якщо Путін не виконує Мінські угоди, то є відповідна реакція України і наших партнерів", - заявив він.

Президент додав, що раніше під час зустрічей з лідерами ЄС було домовлено, що якщо Росія не буде виконувати Мінські домовленості, то санкції будуть продовжуватися і посилюватися.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>