У Гонтаревої не бачили запрошення на засідання фінкомітету ВР

У Гонтаревої не бачили запрошення на засідання фінкомітету ВР

708
Ukrinform
Прес-служба Нацбанку України спростовує інформацію, розповсюджену нардепом Сергієм Тарутою, щодо запрошення голови НБУ Валерії Гонтаревої на засідання Комітету Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності, що відбувається 19 жовтня.

Про це повідомляється на сайті регулятора.

"Національний банк України не отримував запрошення на участь у цьому засіданні", - наголошується в повідомленні.

Також прес-служба НБУ звертає увагу, що розповсюджена інформація про те, що засідання Комітету 4 жовтня не відбулося з огляду на відсутність голови НБУ Валерії Гонтаревої, є спекуляцією.

"Згідно з розподілом повноважень між членами Правління НБУ, взяти участь у засіданні Комітету було доручено заступнику Голови НБУ Якову Смолію, про що Комітет офіційно було повідомлено 3 жовтня. Засідання Комітету не відбулося по незалежним від НБУ причинам", - йдеться у повідомленні.

У повідомленні підкреслюється, що представники Національного банку України висловлюють свою готовність й надалі брати активну участь у засіданнях Комітету, щоб відповісти на всі запитання депутатів.

За останні 12 місяців представники НБУ 28 разів брали участь в засіданнях Комітету.

- 2 рази – засідання Комітету проходили за участю Голови НБУ

- 17 разів – брали участь в засіданні Комітету заступники Голови

- 9 разів Національний банк на засіданнях Комітету представляли директори департаментів та профільні фахівці

При цьому тільки 8 разів за останній рік представників НБУ запрошували на засідання Комітету, а у 20 інших випадках представники НБУ брали участь в засідання Комітету за власною ініціативою.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-