Порошенко доручив підготувати додаткові санкції за "вибори" у Криму – РНБО

Порошенко доручив підготувати додаткові санкції за "вибори" у Криму – РНБО

1405
Ukrinform
До минулорічного санкційного списку додатково включено 335 фізичних та 167 юридичних осіб РФ.

Про це інформує прес-служба РНБО.

"16 вересня 2016 року відбулось засідання РНБО України, на якому були продовжені санкції стосовно всіх фізичних (за виключенням осіб, які померли) і юридичних осіб, запроваджені з 16 вересня 2015 року. На цьому засіданні було також прийнято рішення щодо розширення переліку осіб, стосовно яких мають бути запроваджені персональні обмежувальні заходи (санкції). Так, додатково до санкційного списку включено 335 фізичних та 167 юридичних осіб, ідентифікаційні дані щодо яких підлягали додатковій перевірці", - зазначається в повідомленні.

Підкреслюється, що жодних змін щодо переліку фізичних і юридичних осіб, який було прийнято на засіданні РНБО 16 вересня 2016, не вносилося.

"Додатково Президент України доручив підготувати окреме рішення щодо обмежувальних заходів (санкцій) по відношенню до осіб, які були причетні до проведення так званих "виборів до Державної Думи РФ" на території анексованого півострову Крим. Це стосується як "депутатів", так і членів "виборчих комісій". Рішення щодо цього переліку осіб буде оприлюднене найближчим часом", - додали в РНБО.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-