Рішення Нацради реформ виконані більш як на 70% - Шимків

Рішення Нацради реформ виконані більш як на 70% - Шимків

Фото
1967
Ukrinform
Більше 70% рішень, прийнятих Національною радою реформ, уже виконані.

На цьому наголосив Дмитро Шимків, заступник глави Адміністрації Президента України, секретар Національної ради реформ, під час презентації оновленої структури підтримки реформ.

Фото: Анастасія Сироткіна.

 "За 2015-2016 рік було проведено 21 засідання, 74% рішень, які були прийняті Національною радою, виконані і знайшли своє відображення у рішеннях уряду, парламенту та Президента", - сказав  Шимків. 

Він підкреслив, що реорганізація системи координації та впровадження реформ розпочалася півроку тому і мала на меті посилення команди реформаторів в уряді. Ініціаторами процесу виступили міжнародні донори.

"В основі трансформації лежить розділення проектного офісу Національної ради реформ на офіс впровадження реформ, який перейде у підпорядкування Прем'єр-міністра, а також офіс підтримки Національної ради реформ. І важливо, що створення офісу підтримки реформ аргументується тим, що саме виконавча влада несе повну відповідальність за впровадження реформ. Вже багато чого напрацьовано, є прийняті закони. І зараз дуже важливо підсилити роботу всіх міністерств, всіх відомств для того, щоб реформи знайшли максимальний результат саме в імплементації", - сказав Шимків. 

Він додав, що, зі свого боку, офіс підтримки реформ продовжує роботу з організації засідань Нацради, здійснює підтримку, моніторинг, комунікацію, допомогу всім структурам, які були представлені міністром Кабінету міністрів. 

"Очікуємо, що передача і трансформація пройде максимально швидко, найближчим часом почнеться набір. Хотілось би підкреслити , що, як і 2,5 року тому, зараз ми хотіли би бачити максимально прозорий підхід для того, щоб залучити найкращих українців-професіоналів, які вчилися за кордоном або працювали у відомих структурах, мають практичний досвід до безпосередньо впровадження реформ в Україні. При цьому Національна рада реформ залишається майданчиком для обговорення шляхів реформування країни та ефективною платформою для досягнення стратегічних рішень", - зазначив заступник глави Адміністрації Президента.

При цьому він наголосив: важливо розуміти, що проведення реформ в умовах гібридної війни з агресором, анексії частини території, окупації є досить складним завданням  і потребує нових підходів і інструментів.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-