Рішення Нацради реформ виконані більш як на 70% - Шимків

Рішення Нацради реформ виконані більш як на 70% - Шимків

Фото
2105
Ukrinform
Більше 70% рішень, прийнятих Національною радою реформ, уже виконані.

На цьому наголосив Дмитро Шимків, заступник глави Адміністрації Президента України, секретар Національної ради реформ, під час презентації оновленої структури підтримки реформ.

Володимир Гройсман взяв участь у презентації оновленої структури підтримки реформ

Фото: Анастасія Сироткіна.

 "За 2015-2016 рік було проведено 21 засідання, 74% рішень, які були прийняті Національною радою, виконані і знайшли своє відображення у рішеннях уряду, парламенту та Президента", - сказав  Шимків. 

Він підкреслив, що реорганізація системи координації та впровадження реформ розпочалася півроку тому і мала на меті посилення команди реформаторів в уряді. Ініціаторами процесу виступили міжнародні донори.

"В основі трансформації лежить розділення проектного офісу Національної ради реформ на офіс впровадження реформ, який перейде у підпорядкування Прем'єр-міністра, а також офіс підтримки Національної ради реформ. І важливо, що створення офісу підтримки реформ аргументується тим, що саме виконавча влада несе повну відповідальність за впровадження реформ. Вже багато чого напрацьовано, є прийняті закони. І зараз дуже важливо підсилити роботу всіх міністерств, всіх відомств для того, щоб реформи знайшли максимальний результат саме в імплементації", - сказав Шимків. 

Він додав, що, зі свого боку, офіс підтримки реформ продовжує роботу з організації засідань Нацради, здійснює підтримку, моніторинг, комунікацію, допомогу всім структурам, які були представлені міністром Кабінету міністрів. 

"Очікуємо, що передача і трансформація пройде максимально швидко, найближчим часом почнеться набір. Хотілось би підкреслити , що, як і 2,5 року тому, зараз ми хотіли би бачити максимально прозорий підхід для того, щоб залучити найкращих українців-професіоналів, які вчилися за кордоном або працювали у відомих структурах, мають практичний досвід до безпосередньо впровадження реформ в Україні. При цьому Національна рада реформ залишається майданчиком для обговорення шляхів реформування країни та ефективною платформою для досягнення стратегічних рішень", - зазначив заступник глави Адміністрації Президента.

При цьому він наголосив: важливо розуміти, що проведення реформ в умовах гібридної війни з агресором, анексії частини території, окупації є досить складним завданням  і потребує нових підходів і інструментів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-