Мінгареллі квапить Раду з кількома євроінтеграційними законами

Мінгареллі квапить Раду з кількома євроінтеграційними законами

1203
Ukrinform
Ухвалення останнім часом парламентом кількох важливих євроінтеграційних законопроектів свідчить про готовність Ради проводити реформи, але у ЄС чекають на прийняття ще кількох законів.

Про це у понеділок під час панельної дискусії високого рівня «Парламенти та всеосяжна демократична реформа» заявив голова Представництва ЄС в Україні Х'юг Мінгареллі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми вітаємо той факт, що протягом останніх місяців деякі законодавчі ініціативи були прийняті. Зокрема, зміни до Конституції у частині судової реформи, закон про ринок електроенергії, про оцінку впливу на навколишнє середовище. Це демонструє готовність та спроможність Ради проводити реформи. Але ми чекаємо на більші результати», - сказав Мінгареллі.

Він наголосив на необхідності скасування заборони на експорт деревини. «Це ключовий момент, на який ми розраховуємо», - підкреслив голова Представництва ЄС.

Також він зазначив, що необхідно ухвалити в другому читанні закон про ринок електроенергії, призначити членів Центральної виборчої комісії та впровадити законодавство, яке стосується судової реформи.

«Ми сподіваємося, що Рада не змінюватиме законодавство, яке стосується електронного декларування», - зауважив Мінгареллі.

Він також нагадав, що місія Кокса надала 52 рекомендації щодо реформування парламенту і, за його словами, ці рекомендації мають бути якнайшвидше виконані.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-