Білецький розповів про подальші плани нової партії «азовців»

Білецький розповів про подальші плани нової партії «азовців»

1515
Ukrinform
Після створення партії «Національний корпус» декілька тижнів піде на переведення до неї членів Цивільного корпусу «Азов» та волонтерських організацій.

Про це поінформував журналістів голова новоствореної партії Андрій Білецький, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Тепер почнеться величезна організаційна робота. Декілька тижнів піде на переведення у партію членів "Цивільного корпусу", влиття багатьох організацій волонтерських і добровольчих рухів. Я думаю, що абсолютна більшість дівчат і хлопців із "Цивільного корпусу" перейдуть в "Національний корпус" і стануть партійцями", - сказав він.

На запитання, чи зіллється з новоствореною партією "Правий сектор", Білецький відповів, що "на даний момент ці партії союзники, і говорити щось наперед неможливо".

Також Білецький додав, що "Національний корпус" має намір збільшити кількість прихильників націоналістів серед електорату із 12% існуючих до 30%.

Він також повідомив, що фінансовими донорами новоствореної партії є волонтери, з якими було налагоджено контакти ще під час заснування батальйону "Азов" у 2014 році. "Вони нас підтримували на фронті, і багато з них підтримують зараз", - резюмував Білецький.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-