Адвокат Януковича заманює слідчих ГПУ до Росії - 13.10.2016 21:08 — Новини Укрінформ
Адвокат Януковича заманює слідчих ГПУ до Росії

Адвокат Януковича заманює слідчих ГПУ до Росії

1328
Ukrinform
Екс-президент Віктор Янукович, який отримав у Росії політичний притулок і надав відомості про нову адресу свого проживання Генеральній прокуратурі України, очікує поновлення розслідування проти себе у "справі Майдану".

Про це в ефірі Громадського повідомив його адвокат Віталій Сердюк.

"Янукович подавав до російської генпрокуратури дані про адресу свого місця проживання ще рік тому. За даною адресою від Генпрокуратури вимагали проведення слідчих дій, - каже Сердюк. Віктор Янукович намагався більш як 2 роки поновити розслідування цієї справи і добитись передання її до суду".

Адвокат стверджує, що ГПУ відмовлялася сприймати місце проживання Януковича, аби не поновлювати розслідування. Проте після офіційного підтвердження з боку російських компетентних органів Генпрокуратура має втратити свій останній аргумент проти поновлення справи, вважає адвокат.

На думку Сердюка, слідчі органи та Генпрокуратура стали заручниками політиків і не проводять ніяких дій щодо розслідування проти Януковича, хоча мали прибути до екс-президента за адресою проживання і взяти покази.

"Зараз завдання захисту — поновити ці справи та передати їх найскорішим чином до суду, щоб була можливість у суспільстві з’ясувати, хто має нести по них відповідальність", - зазначив адвокат.

Він також повідомив, що Віктор Янукович не отримував російського громадянства і не планує його набувати.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>