Україна і Польща створять робочу групу для координації оборонних проектів

Україна і Польща створять робочу групу для координації оборонних проектів

1172
Ukrinform
Україна і Польща домовилися про створення спільної постійно діючої групи з метою об'єднання зусиль оборонних підприємств, координації роботи в рамках чинних і для створення нових проектів.

Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов за результатами зустрічі у Києві з керівником Бюро національної безпеки Республіки Польща (БНБ) Павелом Солохом, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми домовилися про створення у найближчій перспективі спільної робочої координаційної групи, яка б забезпечила координацію та реалізацію спільних проектів у військово-технічній сфері", - сказав Турчинов.

Він наголосив, що Україна і Польща започаткували багато перспективних військово-технічних проектів, які мають суттєво посилити оборонний потенціал обох держав.

Крім того, секретар РНБО високо оцінив діяльність Литовсько-Польсько-Української бригади, яка влітку нинішнього року взяла участь у найбільших міжнародних військових навчаннях на території Польщі "Анаконда-2016".

Співрозмовники також висловилися за необхідність подальшого поглиблення двосторонньої співпраці між оборонними відомствами та спецслужбами України і Польщі.

Крім того, на зустрічі було обговорено питання щодо співпраці з Польщею у рамках переходу ЗСУ на стандарти НАТО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-