Герасимов розповів про законодавчі ініціативи Президента

Герасимов розповів про законодавчі ініціативи Президента

1269
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко закликає Верховну Раду ухвалити законопроекти, пов'язані з судовою реформою.

Про це під час Погоджувальної ради у парламенті заявив представник Президента у ВР, народний депутат Артур Герасимов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Набуття 30 вересня чинності змін до Конституції щодо правосуддя та про судоустрій і статус суддів є надзвичайно важливим кроком на шляху розбудови правової держави. У зв'язку з цим, а також враховуючи необхідність подальшого проведення судової реформи чинне законодавство України потребує змін. Президентом України внесено на розгляд парламенту проекти законів про Вищу раду правосуддя та про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо уточнення розпорядників бюджетних коштів, ті законопроекти потребують опрацювання комітетами та розгляду далі парламенту",- сказав Герасимов.

Він додав, що також цього тижня необхідно розглянути пропозиції Президента України до законів про внесення змін до Держбюджету на 2016 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків.

За словами Герасимова, Президент також закликає включити до розкладу засідань Верховної Ради внесені як невідкладні законопроекти щодо електронних комунікацій.

"Також на цьому тижні важливо розглянути законопроект 4370-1, спрямований на врегулювання окремих питань проходження державної служби",- додав Герасимов.

Крім того, за словами Герасимова, потребують прискорення підготовки профільними комітетами та розгляду у пленарній залі законопроекти щодо вдосконалення процедури застосування санкцій Нацрадою з питань телебачення та радіомовлення та про внесення змін до Податкового кодексу України щодо надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Окремо Герасимов наголосив на необхідності ухвалення законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення стягнення в дохід держави необгрунтованих активів.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-