СБУ підписало з НАТО угоду про охорону інформації з обмеженим доступом

СБУ підписало з НАТО угоду про охорону інформації з обмеженим доступом

Відео
1168
Ukrinform
У рамках візиту в Україну делегації НАТО на чолі з Директором офісу безпеки Альянсу Тоддом Брауном відбулося підписання міжнародної Угоди - Адміністративних домовленостей щодо охорони інформації з обмеженим доступом між урядом України та Організацією Північноатлантичного Договору.

Від імені українського уряду документ підписав Голова Служби безпеки України Василь Грицак.

Про це повідомляє прес-центр СБ України.

«Угода деталізує процедури взаємної охорони інформації з обмеженим доступом, передбачені загальною Угодою про безпеку між Україною і НАТО від 1995 року, та має наблизити відповідні національні процедури до натівських стандартів. Підписання угоди - це ще один крок для поглиблення співпраці між Україною та НАТО», - зазначив Голова СБ України Василь Грицак на церемонії підписання документів. Він додав, що для країни підтримка Альянсу в розбудові сектору безпеки дуже важлива.

«Сьогодні Служба активно реформується з урахуванням досвіду НАТО», - наголосив Грицак. За його словами, концепція реформування, яка перебуває на розгляді РНБО, передбачає перетворення СБУ на справжню службу безпеки, яка стоїть на сторожі українського народу, в службу, яка відповідає євроатлантичним стандартам.

Сьогодні в Національній академії СБ України заплановано відкриття циклу навчальних курсів з реформування служб безпеки, організованих Міжнародним секретаріатом НАТО.

Передбачається, що до кінця року іноземні партнери поділяться своїм досвідом з удосконалення законодавства у сфері безпеки і оборони, реалізації заходів реформування, комунікації із суспільством тощо.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-