Президент України завершив візит до США

Президент України завершив візит до США

3334
Ukrinform
Глава Української держави завершив чотирьохденний візит до Сполучених Штатів, в рамках якого взяв участь у роботі 71-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН та провів ряд важливих зустрічей з лідерами інших країн і організацій.

Президентський літак вилетів з аеропорту Нью-Йорка, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Під час візиту Президент України виступив на Саміті з питань біженців і мігрантів у рамках 71-ї сесії ГА ООН, на основних дебатах Генасамблеї, а також на засіданні Ради Безпеки Організації.

Петро Порошенко провів двосторонні зустрічі з главами держав та урядів Катару, Японії, Аргентини, Нової Зеландії, Хорватії, Латвії, Туреччини, Австралії, Угорщини і Словацької Республіки.

Окремі переговори в Нью-Йорку відбулися з президентом США Бараком Обамою, віце-президентом Джозефом Байденом, кандидатом на пост глави Білого дому від демократів Гілларі Клінтон. Крім того, Петро Порошенко мав розмову з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард і генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Під час зустрічей Глава Української держави подякував за міжнародну підтримку України та обговорив низку питань двостороннього і багатостороннього співробітництва.

Глава держави також провів зустрічі в Нью-Йорку з представниками української громади, єврейських організацій, американського бізнесу.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Петро Порошенко прибув з візитом до Нью-Йорка в неділю, 18 вересня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-