Рада сьогодні розгляне заяву щодо нелегітимності виборів до Держдуми РФ

Рада сьогодні розгляне заяву щодо нелегітимності виборів до Держдуми РФ

1468
Ukrinform
Народні депутати на пленарному засіданні у вівторок, 20 вересня планують ухвалити заяву щодо невизнання Україною законності виборів до Держдуми РФ VII скликання, а також розглянути низку законопроектів щодо питань інформатизації, децентралізації та аграрної політики.

Про це зазначається у порядку денному пленарного засідання, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Розпочати роботу парламентарії планують зі складення присяги народним депутатом Владиславом Даніліним, який увійшов до ВР за списком "Народного фронту" замість Дмитра Сторожука, раніше призначеного першим заступником Генерального прокурора.

Після цього на розгляд народних обранців винесено проект постанови про порядок денний V сесії Верховної Ради України VIII скликання.

Також на засіданні парламентарії мають розглянути низку законопроектів щодо питання інформатизації, зокрема, про електронні комунікації; про електронні довірчі послуги; про основні засади забезпечення кібербезпеки України тощо.

Крім того, народні депутати планують ухвалити Заяву Верховної Ради з приводу невизнання Україною легітимності виборів до Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації VII скликання, їх результатів та правових наслідків, та відповідно, складу, повноважень, актів та рішень Держдуми Федеральних Зборів Російської Федерації VII скликання.

Також на порядку денному пленарного засідання стоять проекти законів щодо децентралізації та аграрної політики, серед яких - законопроект, внесений до парламенту Президентом, про ратифікацію Фінансової угоди (проект "Основний кредит для аграрної галузі - Україна") між Україною та Європейським інвестиційним банком.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-