Світ має визнати путінську Держдуму нелегітимною - експерти

Світ має визнати путінську Держдуму нелегітимною - експерти

1134
Ukrinform
Міжнародне співтовариство має посилити санкції проти Росії за проведення нелегітимних виборів на території окупованого Криму.

Про це заявив на прес-конференції в Укрінформі співголова ГО "Українська альтернатива", академік Національної академії педагогічних наук Георгій Філіпчук.

"Україна буде вимагати, включно до європейських судів, не лише пояснень, а й відповідальності з боку РФ за те, що зараз чиниться у Криму в контексті виборів. Ми оцінюємо ці вибори, як вибори без вибору", - сказав Філіпчук.

Він зауважив, що справа не лише в 4 одномандатних округах, де 4 представники Криму будуть виборювати "свої місця, справа у тому, що Держдума на перспективу має бути визнана міжнародними інституціями нелегітимною". Він також вважає, що у зв'язку з антизаконними виборами на території окупованого Криму має відбутися посилення санкцій щодо РФ.

З його думкою погодився громадський діяч Іван Заєць, який зауважив, що "вибори у Криму - це продовження війни проти України". І тому їх треба розглядати не лише у контексті нелегітимності, а як продовження війни.

"Злочинні вибори - це повторний злочин і саме від цього мають відштовхуватись і українська влада, і міжнародна спільнота. Ми маємо вимагати посилення санкцій відносно РФ за цей повторний злочин", - наголосив Заєць.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-