Транш МВФ може відкрити додаткові інвестиції США в Україну – посол

Транш МВФ може відкрити додаткові інвестиції США в Україну – посол

2213
Ukrinform
Американський бізнес готовий вводити додаткові інвестиції в Україну після того, як МВФ виділить черговий транш у рамках програми фінансової допомоги EFF.

Це зазначив посол України в США Валерій Чалий під час заходів у Вашингтоні, в Американському Інституті миру, з нагоди 25-ї річниці Незалежності України у вівторок, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"На зустрічах тут представники бізнесу завжди мені кажуть: якщо ми побачимо, що виділені кошти – кредит МВФ – ми підемо сміливіше в Україну з інвестиціями", - зазначив дипломат. 

За його словами, позитивне рішення Виконавчої ради Фонду 14 вересня по Україні стане додатковим сигналом для нас, який "відкриває можливості іноземних інвестицій". Крім того, нагадав Чалий, після прийняття рішення МВФ про виділення траншу, Україна додатково може розраховувати на 1 млрд кредитних гарантій з боку США.

Коментуючи взаємодію Фонду з українським керівництвом, посол не виключив, що Петро Порошенко наступного тижня зустрінеться з керівниками МВФ. "Ми працюємо над тим, щоб відбулися зустрічі з керівництвом МВФ під час приїзду Президента на Генасамблею ООН в Нью-Йорку", - зауважив дипломат.

Посол також уточнив, що найближчим часом у Вашингтоні працюватиме "потужна делегація з України" на щорічних зборах МВФ і Світового банку. "Ми сподіваємося побачити тут і віце-прем'єра Степана Кубіва, і міністра фінансів Олександра Данилюка, і главу Національного банку Валерію Гонтареву", - уточнив Чалий.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-