Лещенко: За мною ведеться стеження

Лещенко: За мною ведеться стеження

763
Ukrinform
Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що за ним ведеться стеження і незаконний збір інформації.

Про це він сказав журналістам у Верховній Раді, повідомляє NewsOne.

Він зазначив, що інформація про купівлю квартири з'явилася в ЗМІ у той же день, коли дані з'явилися в реєстрі. Нардеп також згадав про оприлюднені податкові платежі і його фіксації в "Сбєрбанк Росії".

"Саме в той день, коли була зроблена інформаційна атака, ці дані з'явилися в реєстрі. Дані про мої податкові платежі, причому неповні, які є конфіденційною інформацією, також з'являються. Мої відвідування фінансових установ знімається на камеру. Це все ознаки того, що за мною ведеться стеження і незаконний збір інформації", - заявив Лещенко.

Нардеп зазначив, що не проти цього, так як його життя прозоре, однак наголосив, що проти нього ведеться інформаційна війна.

"Це привід замислитися, що проти мене ведеться інформаційна війна. А ведеться вона людьми, які є предметом моїх журналістських і депутатських викриттів. Я багато робив заяв, що стосуються корупції БПП, "Народного фронту". І ці люди, які розгорнули цю ситуацію, є жертвами моєї викривальної діяльності. Вони вирішили діяти так, щоб дискредитувати мене", - додав він.

Як повідомлялося, Сергій Лещенко придбав квартиру в центрі Києва за 480 тисяч доларів. Сам нардеп заявив, що чесно заробив кошти на купівлю квартири і попросив антикорупційні органи перевірити його.

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що НАБУ перевірить законність покупки квартири народним депутатом Сергієм Лещенком.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>